pronájem party stanu na svatbu (FAQ)

Abychom Vám ušetřili čas a pomohli Vám s rozhodnutím, zda je naše společnost ten pravý partner pro Vaše potřeby, na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější otázky, které od klientů dostáváme.

Máte-li vlastní otázky, na které jste zde nenašli odpověď, neváhejte nás kontaktovat. Vše je o domluvě a budeme se Vám vždy snažit vyjít vstříc.

Půjčení stanu máme objednané na pátek, kdy můžeme očekávat jeho montáž?

Stany zpravidla montujeme den před akcí. Bohužel ale protože nemůžeme být na 20 místech v ČR v jeden den naráz, a je tedy možné, že Vás poprosíme, zda-li bychom na montáž nemohli dorazit například o den dříve. Vše je o dohodě a vždy se všem klientům snažíme vyjít vstříc.

Jak rychle je možné stan mít?

Pokud máme stany volné, není problém je na místo přivézt do 24 hodin. Zavolejte nám a domluvíme se.

Do stanu budeme potřebovat ještě židle a stoly, pomůžete nám je sehnat?

Samozřejmě! Kromě samotných párty stanů pronajímáme také židle, stoly, pivní sety a další příslušenství. Více informací naleznete na našich stránkách: půjčovna nábytku do party stanů.

Můžeme si velkokapacitní stany namontovat sami?

Ne, větší stany vždy montují pouze naši proškolení pracovníci. Nůžkové stany ale zvládnete sami.

Co od nás budete potřebovat?

Potřebujeme, abychom měli možnost dostat se na místo konání akce. Zpravidla jezdíme dodávkami s přívěsným vozíkem o celkové délce 12m a váze okolo 7t nebo nákladním automobilem o celkové váze 24t. Pokud tedy není možné až na místo zajet autem, je potřeba nás o tom informovat předem.

Potřebujete k montáži elektřinu?

Pokud od nás máte pronajaté například osvětlení či jiný mobiliář, který vyžaduje elektřinu, je dobré, aby na místě elektřina byla, abychom ozkoušeli, zda-li vše funguje jak má. Jinak elektřinu nepotřebujeme.

Potřebujete nás k montáži party stanu?

Nepotřebujeme, pouze na konci montáže je potřeba proškolení pověřené osoby a podepsání nájemní smlouvy.

Co zahrnuje cena pronájmu party stanu?

Součástí ceny je montáž a demontáž party stanu našimi proškolenými pracovníky + kotvení do měkkých povrchů.

Kolik zaplatíme za dopravu?

Cena dopravy se odvíjí od počtu najetých km z našeho skladu + velikosti a váhy přepravovaného materiálu. Cena je vždy kalkulována individuálně, ale domluvíme se na ní předem.

Naše akce se koná na menším městě. Kde všude působíte?

Není problém zajistit párty stany a příslušenství v jakémkoli koutě České republiky. Působíme zejména ve větších městech jako je Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec, Ostrava, České Budějovice, ale není problém dojet za Vámi kamkoli. Stačí nám zavolat a domluvíme se.