Veškeré vaše požadavky a přání v oblasti cateringových služeb splníme na 100 %. Pokud hledáte profesionální a zkušený tým pro zajištění cateringu a realizaci kompletní akce na klíč, dorazili jste k cíli! Už nehledejte a kontaktujte nás!

BAROVÝ CATERING S KOKTEJLY

Na žádné akci nesmí chybět speciální nabídka míchaných koktejlů. U nás si vyberete z široké nabídky skvělých alkoholických i nealkoholických drinků. Chcete na své hosty udělat dojem? Myslím že Vám můžeme velmi dobře posloužit.

Catering

BARMANSKÁ SHOW

Barmanská show nabízí víc než jen obyčejné házení láhvemi a okoukané barmanské triky. Dobře víme, že pobavit Vaše hosty znamená především komunikovat, dokázat je strhnout a zapojit do děje samotné show. Kromě sestav jedné, dvou, tří i čtyř láhví ve vzduchu na hudební doprovod, můžete očekávat interaktivní podívanou plnou zábavy a na konci samozřejmě připravený koktejl.

Barmanská show

Profesionální barmanskou show realizuje osobě – Petr Hurta (vítěz několika soutěží v ČR).
Petr Hurta předvedl přes 1600 barmanských show po celé ČR od roku 2008.

RAUT

Raut je nejoblíbenější forma společenského setkání a my už jsme jich zažili stovky, takže víme, o čem je řeč. Zajistíme pro vás rauty, firemní večírky, oslavy, různé propagační akce. Na úvod rautu vždy nabízíme WELCOME DRINK a připraveny jsou pro vás bohaté švédské stoly, u kterých se obsluhujete sami ve stoje.
Na rautu obvykle bývají: teplé pokrmy, uzeniny, sýry, zeleninové saláty, ovoce, sladké pečivo, nealkoholické nápoje, víno.

Raut

SVATEBNÍ CATERING

Svatba je vždy velmi důležitá rodinná událost a my si dáme záležet, aby na té vaší svatební hostině bylo kvalitního pití a jídla dostatek. Chcete zařídit profesionální svatební catering? Kontaktujte nás!

Nabízíme: Zorganizování svatební hostiny od A až do Z, kompletní servis včetně nábytku, uvítací pohoštění před začátkem ceremoniálu, slavnostní novomanželský přípitek, špičkové pokrmy a nápoje v dostupných cenách, velký výběr kvalitních vín, dodávku svatebního cukroví. Zajistíme také květiny, fotografa, hudbu a případně další doplňkový program.

Svatební catering

BANKETY

Banket je slavnostní hostina pořádaná pro větší množství osob zpravidla na počest nějaké významné osobnosti nebo u příležitosti zvláštní události jako jsou kongresy nebo mezinárodních setkání.

O banketu: Trvá obvykle 3 – 4 hodiny, má slavnostní výzdobu, nabízeny jsou luxusní pokrmy a kvalitní nápoje, na banketu bývá doprovodný program a garantována je maximální péče personálu po celou dobu akce. Pro banket je vhodné zvolit slavnostní prostory, promyšlenou organizaci průběhu večera a zvážit také možnost zajištění moderátora nebo umělce.

COFFEE BREAK

Coffe break je forma občerstvení, které je podáváno o přestávkách při seminářích, školeních, prezentacích či přednáškách. Servírovány jsou obvykle nealkoholické a teplé nápoje a drobné studené občerstvení jako čerstvé ovoce, zelenina, sladké pečivo a podobně.

Naše služby: připravíme pro vás pěkný a bohatý coffee break. Zajistíme všechny požadované druhy kvalitní kávy a profesionální technické vybavení. Máme velmi zkušený tým, který vás rád obslouží a nabídne velký výběr nápojů a oblíbené variace sladkého pečiva. Dokážeme obsloužit velký počet účastníků v krátkém čase přímo u vás ve firmě.

Coffee break

GARDEN PARTY

Garden party nebo také hezky česky zahradní slavnost je skvělou příležitostí k neformálnímu setkání. Hlavní roli zde hraje vynikající jídlo a pití, příjemná konverzace se sympatickými lidmi a posezení na čerstvém vzduchu.

Garden party

BALENÝ LED

Prodej-Ledu.cz se postará o kompletní ledový a chladící servis kdekoli si jen budete přát. V naší nabídce naleznete nejen balený led, ale také chladící zařízení (podbarové i klasické lednice) a mrazící zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat.

www.prodej-ledu.cz